top of page
  • Olga Bochkar

Болгарські канікули чи #polskinaplaży

Чергове літо Польща закрита для туристів, тому замість польського Закопаного - ми вирушили на Чорне море до Болгарії!!! І це було - фантастичне рішення, яке точно переросте в нову традицію!

Ми раді, що з нами наші вихованці з Клементовіце та приєднались нові друзі з усієї України!

Нам вдалося відпочити (адже це основне завдання на канікулах). Ловили найкрутіші хвилі, на згадку маємо не одну подряпину від пірнання, рівномірну засмагу, маски з водоростей та колекцію мушель, нових друзів і гігабайти спогадів


Ранки починаємо з йоги та гімнастики, а найвитриваліші - з пробіжки узбережжям. Які тільки ігри ти квести не придумували наші аніматори та й самі учасники протягом дня - усі види волейболу й вибивного, естафети, танці, завдання на тімбілдинг й індивідуальні змагання, квести і ще безліч забав. Навіть, супроводжували нас на прогулянці у Варні! Насичені дні зазвичай завершувались дискотеками, навіть якщо під дощем, дружніми посиденьками і переглядами фільмів.


Кожна поїздка це завжди розвиток, а ми ж - мовний табір, цього разу особливо мовний - бо практикували англійську з аніматорами, знайомились з болгарською (адже ми вихована група і завжди вітаємось, дякуємо та стараємось поспілкуватись з працівниками нашого комплексу) і вдосконалювали польську мову на зустрічах з вчителями пані Катериною Пташинською та Ольгою Бочкар! Працювали в кількох групах за рівнями мови намагаючись поєднувати граматику з історією та культурою Польщі на свіжому повітрі.

Не тільки якісна мова характеризує культурну особистість, але і ерудованість, високий рівень CQ (допитливості) та EQ (емоційний інтелект). Тому багато уваги приділили колективним обговоренням стану групи, успіхів та можливих труднощів. Проговорювали теми мотивації у навчанні, необхідності колаборації та групової взаємодії. Учні спробували себе в ролі спікерів порівнюючи Польщу та Болгарію в найрізноманітніших аспектах. А нам, кураторам, лишалося тільки пишатись і радіти успіхам, досягненням, згуртованості, щирості та неймовірній життєрадісності наших фантастичних підлітків!


Зараз нас гріють тільки фото та теплі слова-відгуки від учасників та їхніх батьків (додивіться наше відео!). Саме це надихає нас планувати вже зимову подорож!

Детальніше про умови подорожі дізнавайтесь тут

До нових зустрічей!

Реєструйся вже сьогодні на літо 2022 і поїїїїїїїхали 30,06!!!

А чи можете Ви:

  1. Назвати валюти Болгарії та Польщі?

  2. Назвіть столиці Польщі та Болгарії.

  3. Які країни потрібно перетнути, щоб потрапити з Польщі до Болгарії?

  4. Назви кольори та їхні значення на прапорі Польщі та Болгарії.

  5. Яке море солоніше - Чорне чи Балтійське? На скільки %?

  6. Яка релігія в Польщі? А яка релігія в Болгарії?

  7. Як називається алфавіт в Польщі, а як в Болгарії?

  8. З ких міст складається польська агломерація Trójmiasto, і як називається «морська столиця» Болгарії?

  9. Можеш подякувати польською і болгарською?

… а ми знаємо ще дуже багато цікавинок!

77 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page