• Olga Bochkar

ВЕРЕСЕНЬ ВЖЕ БУВ?! 2018


Ми любимо згадувати час, проведений з вами, ці спогади нас зігрівають і надихають. Як пройшов нас вересень, наприклад? – фантастично!

Вирішили Вам нагадати про нього в картинках (тут)

За яскравими фото насправді прихована важка й цілеспрямована праця учнів – щоденні уроки (навіть по 9 в день), виснажливі WF і скрупульозна matma, консультації і вже навіть перездачі, додаткові проекти і лекції, в когось вже заглиблення в спеціалізацію, підготовка до matury, пробні. Просто уявіть себе на уроці хімії польскою мовою. Уявили? А тепер так 6 годин / 5 днів на тиждень. А тепер позаздріть дитячим головам які це перетравлюють швидко і якісно, і чим більше розумних «смаколиків», тим активніше вони включаються в роботу.

Хтось за цей вересень знайшов себе в колективі мешканців гуртожитку, а хтось ще в пошуку відповідної компанії – багато друзів, вчимося домовлятися і шукати компроміси. Роблять помилки – а значить рухаються вперед і пробують, досягають успіху – а значить наполегливо і систематично працюють. Сміються і плачуть, кричать і ховаються – а значить відчувають і плекають чуттєвість. Дорослішають кожної миті.

А щасливі посмішками, свята та подорожі створює команда з 9 кураторів та координаторів Fundacji ZPK, які також піклуються про здоров’я дітей, забезпечують інформаційний зв'язок з батьками, відвідують батьківські збори, банки і лікарні, розмовляють, радять, переживають, співчувають, підтримують та надихають. А всього не сталося, якби не безмежна довіра батьків – їхньої підтримки, заангажованості, порад і активної участі в житті нашої молодіжної спільноти. Маємо багато планів, ще більше ідей і безмежні можливості, які реалізувати можемо тільки всі разом.

Успіхів та зростання нам усім!

Скріншоти зроблені з закритих батьківських груп наших учнів. Якщо Ви вважаєте, що фото чи коментарі порушують Ваші права приватності, будь ласка повідомте нам.

Читайте також:

про навчальний рік 16/17 Дякуємо за цей чудовий шкільний рік 16/17!!!

про вересень 2017 Wrześniowy start do sukcesu

про навчальний рік 17/18 За рік шкільний ... 2017/2018

про план року 18/19 План шкільного року 2018/2019 в Польщі та Про польські шкільні олімпіади

про польську систему оцінювання Про польські оцінки, «ваги» і профілі… та Оцінка zachowania


#навчаннявПольщі #school #Education #fundacjaZPK

fundcja zpk

Fundacja Związku

Polaków m. Kijowa

fundcja zpk

+48 797 785 995,

+38 097 476 3232

  • facebook_icon
  • instagram_icon