top of page
 • Olga Bochkar

ІНТЕГРАЦІЙНИЙ КУРС В ПОЛЬЩІ

Хто? – учні від 6 до 11 класу, тим, хто любить пізнавати нове

Де? – комплекс загальноосвітніх шкіл в місцевості Клементовіце (Польща, Люблінське воєводство).

Коли? – З 18 серпня (вівторок) по 30 серпня (неділя) 2020 року.

Що? – двотижневий курс для учнів який включає в себе теоретичне та практичне навчання польською мовою, подорожі та активний відпочинок

Навіщо? – вдосконалити володіння польською мовою; познайомитись з польською шкільною програмою; пізнати історію, географію, культуру, закон та соціум сусідньої країни її ж мовою; розширити свій кругозір, прокачати soft skills та якісно провести час з новими друзями.


Аудиторні заняття (орієнтовно 62 ак.год., проходять польською мовою):

 • Практичний курс польської мови (в групах залежно від рівня володіння мови) – 36 ак.год.

 • Гуманітарні науки (лекцій з літератури, історії, географії Польщі вчителями-предметниками польської школи, носії мови, по 3-6 ак.год. на кожен предмет)

 • Точні науки (теоретичні та практичні уроки з математики, фізики, хімії, біології вчителями-предметниками польської школи, носії мови, по 2 ак.год. на кожен предмет

Позааудиторні заняття:

 • Зустріч – бесіда з представниками поліції, відділу справ неповнолітніх

 • Зустріч – бесіда з представниками прикордонної служби

 • Перегляди фільмів з обговоренням

 • Розвиваючі, мотивуючі зустрічі, презентації, майстер-класи

 • Спортивні секції

 • Мистецька секція

Подорожі:

 • Варшава (відвідування Сейму РП, оглядова прогулянка центром міста)

 • Казімєж Дольний (оглядова прогулянка містом)

 • Пулави (Парк Чарториських, оглядова прогулянка містом)

 • Люблін (відвідування Люблінського Замку, оглядова прогулянка містом)

Академічна година – 40-45 хв. Фонд зберігає за собою право змінювати та доповнювати програму. Навчальні матеріали, відвідування усіх лекцій / зустрічей / секцій входять в ціну курсу.


Вартість: 430 EURO + 1000 грн.

У вартість входить:

 • Проживання в 3 –особових кімнатах в гуртожитку, територія ззовні та зсередини облаштована системою відео-нагляду. Санвузли на поверхах. Проживання дівчат та хлопців на окремих поверхах. Повністю облаштована кухня для учнів.

 • Щоденно повноцінне триразове харчування, сухий провіант при довготривалих поїздках.

 • Діти знаходяться під цілодобовою опікою українських вихователів.

 • Участь в усій навчальний програмі з дидактичними матеріалами.

 • Проїзд автобусом Київ – Клементовіце – Київ

 • Автобусне обслуговування на території Польщі за програмою

 • Страхування на період курсу.

Необхідні документи для участі у проекті:

 • Біометричний закордонний паспорт;

 • Оригінал свідоцтва про народження;

 • Оригінал нотаріально завіреної Згоди від батьків на виїзд дитини (зразок надається);

 • Медична довідка в якій повинно бути вказано що дитина здорова, не має інфекційних захворювань, не було контактів з інфекційними хворими, наявність щеплень та відсутні протипоказання для поїздки в табір.

Щоб взяти участь у проекті, заповніть онлайн-заявку. Курс призначений для наших майбутніх учнів, тому заявки обробляються за наявносі місць в червні.

 

Інформація про Інтеграційні курси попередніх років:

2021 рік

Стаття про онлайн курс українською мовою


2020 рік

Стаття про онлайн курс українською мовою


2019 рік

Стаття-відгук учасниці курсу

Подія курсу на Facebook

2018 рік

2017 рік

Стаття про курс українською та польською мовами

2016 рік

Стаття про курс українською мовою


Контакти:

Голова правління Fundacji ZPK – Владислав Віталійович

тел. + 38-097-476-32-32 (viber); + 48 517 55 42 32

Koordynator projektu Fundacji ZPK – Ольга Вікторівна

тел. +38-097-523-21-07 (viber)

 
Відгуки учасників Курсу 2019 (які не продовжували навчання):
 • Привіт! Мене звати Максим. У серпні 2019 року я був на інтеграційному курсі в Клементовіце, що організувала Спілка поляків м. Києва. За два тижні перебування я відчув масу емоцій, познайомився з багатьма людьми і добре попрактикувався польською мовою. І хоч це не був табір, а навчання, я мало того, що не відчув емоційного стомлення, а навпаки – душевно відпочив. Сподобалося також те, що були екскурсії до Любліна, Варшави та Казімєж-Дольного. Я дуже вдячний за такий чудово і корисно проведений час пані Ользі та іншим.


 • Вітаємо! Ми з чоловіком шукали для сина табір в Польщі на літо, де б наш син міг і відпочити, і з користю провести час. Через фейсбук я натрапила на рекламу про інтеграційний курс від Спілки поляків м. Києва, де пропонували і відпочинок, і навчання, і ще багато іншого. Поки син був у Польщі, ми щодня через фейсбук спостерігали за тим, де він був і чим був зайнятий. Діти їздили на екскурсії, щодня мали навчання з різних предметів польською мовою, мали тематичні вечори, презентації, зустрічі, навіть щось там самостійно випікали . Вони постійно були чимось зайняті і під наглядом. Для нас було дивним побачити на відео, як син сидів сам у кімнаті і готувався до тестів (добровільно! ). За цей, ніби і короткий, період Максим збагатив мову, як то кажуть «розв’язав язик» для спілкування, здобув досвід навчання за кордоном, познайомився з новими друзями. Дякуємо FZPK за проведений час! Шкодуємо тільки про те, що пізно дізналися про такі курси і навчання в Польщі.

Наталя і В’ячеслав, батьки Макса

 • Емоції, емоції і ще раз емоції - те що я побачила на обличчі у моєї доволі замкненої, та стриманої дитини. ВЕЛИЧЕЗНЕ бажання надалі співпрацювати з координаторами проекту. (!)Не можу не відмітити, що дитина яка ніколи не їздила без мами, виявляється може їздити сама(not_sure)( валізу спакував сам наче спец курс по цій темі там викладали). Звичайно всього я не знаю, але точно побачила, що моє вперте дитя намагалося (і виявляється уміє виходити з конфліктних ситуації САМА !!!!! Позаду минуло кілька місяців, але бажання вивчити мову лише посилюється(fire)(я гадала, що ця ейфорія рано чи пізно мине) Проживаючи не у столиці, довгі години дороги(car), долає спокійно, незважаючи на те що на заняття йде весь день. Я не знаю, що ви там йому зробили, але мені це страшенно подобається. За всі роки, я не змогла пробудити цікавість до вивчення мови(і як тільки малий починає чимось займатися, то як правило швидко набридає) а Ви ЗМОГЛИ!!!!! Я Завжди вірила що такі люди існують! Велике спасибі кураторам і засновникам проекту, Ви ЧУДО!

пані Евгенія, мама Ярослава

 • Хочу поблагодарить вашу организацию, преподавателей и кураторов за возможность, которую вы даете детям . Изначально мы планировали посетить только летний лагерь в июне- отдых, возможность познакомиться с другой страной, оценить свою самостоятельность. Сыну очень понравилось и мы стали обсуждать возможность учебы в Польше. Решили поехать на интеграционный курс. Основные задачи, которые мы для себя ставили – это оценить свои силы и понять, сможет ли ребенок адаптироваться в польскоговорящей среде, самостоятельно учиться, желание жить и учиться в другой стране и принятие ответственного решения. Сыну очень понравилась учеба, учителя, он завел много друзей. После приезда он взахлеб рассказывал о истории Польши. Также атмосфера в школе поспособствовала тому, что ребенок раскрылся, захотел научиться играть на пианино. Там он сдавал тесты (хотя для него это не было необходимо), для того, чтобы проверить, сможет ли он усваивать инфо на польском языке. Тесты он сдал на отлично. Ему очень понравилась страна, особенно дороги ). У сына появилась цель – учиться заграницей. После приезда он захотел пойти на курсы польского, чтобы повысить свой уровень. А недавно сказал, что считает дни до отъезда.

Пані Людмила, мама Антона

1020 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page